طراحی وب سایت مجله اینترنتی

مخاطبان انتشارات آنلاین آنقدر زیاد هستند که مردم هم ترجیح میدهند بهجای چاپ نشریه، یک وبسایت برای مجلهشان راهاندازی کنند. اگه به منظور کسب درآمد و سود زیاد، سمت طراحی سایت مجله اینترنتی اومدین؛ یعنی قراره چیزی رو توی وبسایت بفروشین. طراحی وبسایت شما باید بهگونهای باشد که در کوتاهترین زمان ممکن به بازدیدکنندگان نشان دهد تمام موضوعات موجود در مجله شما، معتبر و موثق هستند.

اگر میخواهید وبسایتتان مانند یک مجله آنلاین به نظر برسد، باید از قالب مناسب مجلههای اینترنتی یا وب سایت خبری استفاده کنید. وبلاگ باید شخصی باشد (معمولاً یک نویسنده یا گروه بسیار اندکی از نویسندگان داشته باشد). گزینههای بسیار زیاد و واقعاً بزرگترین عامل، قابلیت استفاده همراه با هزاران پیوند برای مرور است. طراحی مجله از زیبایی و زرق و برق دار گرفته تا پر زرق و برق بسیار جذاب است.

طراح گرافیک شما به همان اندازه مسئول نویسندگی و احساس مجله شماست. ما حتما در جلسه حضوری و در مشاوره به شما پیشنهاد خواهیم داد که در وب سایت خود از قابلیت RSS بهره مند شوید و آن را در وب سایت خود داشته باشید. تنوع موضوع و مطالب به همراه دسته بندی و البته استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها در کنار یکدیگر باعث خواهد شد وب سایت شما دارای رتبه خوبی در بین رقبا داشته باشد.

در نظر مرورگر های گوگل سایتی که دارای بیشترین لینک دهی باشد، در بالاترین رتبه قرار خواهد گرفت. دارای بخش آرشیو باشد و مطالب قدیمی در این قسمت قرار گیرد. یک مجله اینترنتی خوب و معتبر می تواند این مطالب سفید را پوشش دهد تا مخاطب جهت اطلاع از آخرین اخبار و مطالب علمی سفید در زمینه های مختلف، به یک مجله معتبر مراجعه کند.

0 دیدگاه دربارهٔ «طراحی وب سایت مجله اینترنتی»

دیدگاهتان را بنویسید