وبلاگ و مجله اینترنتی چه تفاوتی با هم دارند؟

نمایهها: این مجله در گوگل اسکولار (Google Scholar)، بانک اطلاعات نشریات کشور (Magiran)، و پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) نمایه میشود. سایت شما به سبب داشتن حجم بالای از مطالب و رقابت تنگاتنگ با سایر سایت ها نشریات باید دارای محتوا گذاران حرفه ای و سئوی بی نقص باشد.

در اینجا قالب هایی برای سایت مجله وردپرس قرار خواهیم داد که میتوانید با آنها سایت خود را طراحی کنید. اما برای نمایش مطالب و دسته ها در سایت نیازمند یک پوسته مجله ای وردپرس خواهید بود. خلاصه مقالات این مجله در بانکهای اطلاعاتی SID, Google Scholar, ISC, Index Copernicus, MAGIRAN,IRAN MEDEX, DOAJ, Scopusنمایه می شوند.

کباب ترکی با گوشت مرغ یا گوشت گوساله و یا ترکیبی از هر دو پخته می شود.کباب ترکی یا دونر کباب یکی از غذاهای معروف ترکیه است. شما با انتخاب یک قالب مجله خبری وردپرس می توانید طراحی سایت خبری خود را انجام دهید. ¯ تمامی اطلاعات مجله باید کامل نوشته شود. طراحی سایت مجله باید به نحوی باعث ایجاد ارزش افزوده یا دیدگاهی متفاوت برای کاربران گردد. شما می توانید برای کمک به پیشبرد اهداف تیم محتوای کوروش نظرات، پیشنهادات و انتقادات خودتان را با ما در میان بگذارید.

مرتبط بخوانید: طراحی سایت با سئو : کلید برد کاسبی شما! امکان سفارشی سازی قالب، دارا بودن ویژگی های متنوع و پشتیبانی از افزونه ها و ابزارک ها، طراحی UX مناسب، واکنش گرا بودن و سازگاری با سئو ازمعیار های اساسی انتخاب قالب شرکتی هستند. همچنین مجله با همکاری جمعی از نویسندگان و متخصصان سعی دارد علاوه بر پوشش مطالب در حوزه مد و پوشاک، مطالبی در حوزه های گوناگون دیگر از جمله سبک زندگی، سفر، محیطزیست، موسیقی و دکوراسیون منتشر کند.

دیدگاهتان را بنویسید