طراحی سایت مجله اینترنتی

اگر به دنبال منحصر به فرد شدن در بین مجلات اینترنتی هستید، از گرافیک جذاب غافل نشوید. کاربران نیوزمگ آسان و همه کاره بودن آن را نسبت به سایر قالب ها تایید کرده و همچنین سرعت بالای این قالب آن را بین کاربران منحصر به فرد کرده است. در این بین شرکتهایی مثل آمازون و سونی، اقدام به تولید دستگاههای کتابخوان با عمر باتری بسیار طولانی و حافظه بالای نگهداری فایل نمودهاند. پس طراحی وب سایت شما اهمیّت بسیار زیادی دارد. وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. وب سایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست.

علاوه بر این مشتریان شما احتمالا خواننده خواهند بود و بسیار درگیر دنیای دیجیتال هستند. قالب وردپرس خبری Magazine Point پوسته ای بسیار محبوب بین سایتهای خبری است. بهینه سازی در چنین وب سایتهایی به علت حجم بالا بسیار پر اهمیت است. موضوع News mag ابزاری است که برای ایجاد یک وب سایت در وردپرس به آن نیاز دارید.

مبلغ فوق هیچگونه تعهدی برای پذیرش و چاپ مقاله برای مجله ایجاد نخواهد کرد و صرفاً برای تأمین حق الزحمه داوری می باشد که پس از دریافت فیش واریزی این مبلغ، مقاله به داوران ارسال خواهد شد. مجدداً تأکید میشود قبل از ارسال مقال حتماً مقالۀ ارسالی را طبق راهنمای نگارش مقاله تنظیم و به مجله ارسال نمایید.

ضروری است نویسندگان از ارسال همزمان مقالات با نویسندگان مشترک جدا خود داری نمایند. سفارشی سازی صورت می گیرد که می توانید با وارد شدن به این دو بخش به المان های زیادی دست پیدا کرده و تمام اجزای قالب را مدیریت کنید. توسط این پوسته خبری مجله ای می توانید در عرض چتد دقیقه یک وبسایت خبری زیبا با امکانات مناسب بسازید!

دیدگاهتان را بنویسید