طراحی سایت خبری، مجلهای

قالب مجله ای ساچلی در 22 تیر 1396 به نسخه 1٫1 آپدیت شد. آیا این قالب بصورت 100درصد توسط شما کدنویسی شده و از قالب های خارجی کپی برداری نکردین؟ سلام / میخواستم بدونم آیا این قالب قابلیت اختصاص سایدبار – لوگو و رنگ مجزا برای هر دسته بندی رو داره؟

قالب وردپرس جنه برادر قالب صحیفه محسوب می شود و سئوی فوق العاده ای دارد . در هر یک از نوشته ها، دکمه ای برای اشتراک گذاری آن نوشته در تلگرام نیز وجود دارد تا از این طریق بازدید سایت شما افزایش پیدا کند. به عنوان مثال اگر دوره انتشار عدد 14 باشد؛ به آن معنی است که از تأسیس و انتشار آن مجله 14 سال گذشته است. یک خواننده به خیال خود می پندارد که مجله مورد نظر در آی اس آی وجود دارد اما هنگامی که در سایت تامسون روترز می رویم هیچ نام و نشانی از آن مجله یافت نمی شود.

یکی از متداول ترین جملاتی که برخی سایت ها اذعان می کنند این است: “این مجله در آی اس آی موجود است”. نکته خیلی مهم: برخی از مجلات که ایمپکت فاکتورشان در پایگاه فوق محاسبه نشده است و در هیچ کدام از مکان های a و b نیست اما جز آی اس آی هستند.

به عبارت بهتر بگوییم که به دروغ برخی از سایت ها مجلاتی را منتسب به سایت آی اس آی می کنند. لازم به ذکر است که بهتر این است که ما جستجو را بر اساس ISSN بیابیم تا به مشکل برنخوریم. برای پیدا کردن ISSN در صفحه اول وب سایت ژورنال مد نظر این کد قابل مشاهده است. شما تمام امکانات لازم برای مدیریت و توسعه وب سایت خود را در اختیار خواهید داشت. ویژگی ترکیب تصویر در پست های همپوشانی به شما این امکان را میدهد که به تصاویر خود افکت های رنگی بدهید و یا کنتراست تصاویرتون را ویرایش کنید.

ما اینجا هستیم تا تو این راه به شما کمک کنیم. این کمک می کند تا وقتی که یک کاربر به سایت وارد می شود بتواند به راحتی موضوعات مورد علاقه خود را پیدا کند. این سایت ها با تولید محتوا در موضوعات مختلف، افراد علاقه مند را جذب سایت می کنند. لازم به ذکر است که این مجلات همتراز با مجلاتی که در جورنال سایتیشن ریپورت حاضرند هستند. که می توان نام مجله را در مستر جورنال لیست تامسون روترز پیدا کرد. به خاطر داشته باشید مهم ترین هدف در طراحی سایت مجله اینترنتی دیده شمدن سایت و حفظ مخاطبان قدیمی و جذب مخاطبان جدید است .

دیدگاهتان را بنویسید