مجلات آنلاین فقط یک پیمایش خطی دارند

به طور مثال استخدام، مشاوره، مالکیت استخدام، و بهرههای دیگر سهامی، ترتیب بندی ثبت اختراع در صدور مجوز( باید به عنوان تعارض منافع در انتهای فایل متن نسخه اصلی ذکر شود. لطفا کد اخلاق را در قسمت تقدیر و تشکر و همچنین ملاحظات اخلاقی درج نمایید. بروزرسانی های VMagazine را پس از خرید و همچنین پشتیبانی رایگان به مدت ۶ ماه را دریافت کنید.

پشتیبانی از بالاترین کیفیت را از توسعه دهندگان قالب VMagazine دریافت کنید. حتی با حداقل مبلغی می توانید پشتیبانی را از ۶ ماه به ۱۲ ماه افزایش دهید. این بدان معناست که این سایت حتی می تواند به زبان هایی مانند عربی، اردو عبری، فارسی و سایر زبان ها ترجمه شود.

یا حتی می توانید طراحی های خود را با استفاده از ماژول های از پیش ساخته شده متناسب با نیاز خود ایجاد کنید. همچنین با Elementor سازگار است، دارای بیش از ۵۰ بلاک پست مجله، گزینه های نامحدود رنگ، ساده ترین گزینه های تنظیم و موارد دیگر است. آزادی نمایش عنوان بلاک صفحه اصلی را به ۵ روش مختلف کسب کنید. ۲۲ ویجت که با VMagazine آمده اند از ویجت های اشتراک اجتماعی، سازنده طراحی تا آپلودکننده تبلیغات و انواع مختلف اسلایدر هستند.

این سایت با معرفی برندهای ایرانی و خارجی به شما کمک میکند تا بتواند با جنسها، برندها و قیمتهای مختلف آشنا شوید. با استفاده از Live Ajax Search، می توانید هر چیزی را در وبسایت خود به راحتی و سریع پیدا کنید. هرگونه سوء رفتار مشکوک در طی مرور و پروسه داوری، مطابق با دستوالعمل کمیته اخلاق چاپ آثار علمی (COPE) مورد بررسی قرار خواهد گرفت. هر مرحله از روند ایجاد وبسایت با VMagazine به طور مناسب در مستندات قالب توضیح داده شده است. طراحی سایت مجله اینترنتی با توجه به انعطاف پذیر بودن تمامی عناصر تنها در صورت بررسی روند مشاهده یا حضور کاربران در سایت به یک طراحی موفق تبدیل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید