جدیدترین نکات کلیدی برای طراحی مجله آنلاین

این نشریات قابلیت خوانده شدن را به صورت آنلاین در صفحات وب یا به صورت آفلاین بروی دستگاههای قابل حمل چون موبایل و تبلت را نیز دارند. میخواین یه مجله آنلاین راه اندازی کنین تا بتونین از طریق اون سود زیادی بدست بیارین، اما نمیدونین باید دقیقاً از کجا شروع کنین؟

حتی میتوانید به عنوان یک برنامه دراز مدت به دنبال راه اندازی بخش اخبار هم در وب سایت مجله اینترنتی خود باشید. از این جهت در صورت ارائه محتوای نامناسب از لحاظ موارد اخلاقی، مذهبی یا سیاسی یا ارائه اطلاعاتی که با قوانین هر کشور تضاد دارد میتواند به یک ابزار محرک در گسترش فرهنگهایی غلط تبدیل گردد. از نویسندگان محترم دعوت می شود تا با ملاحظه مقاله یا مقالات آخرین شماره از فصلنامه، مقاله خود را از لحاظ شکلی با شیوه مورد قبول نشریه انطباق دهند. بنابراین این اطمینان را به شما خواهیم داد که بهترین و جامع ترین طرح را برای وب سایت مجله اینترنتی شما در نظر بگیریم.

بنابراین با توجه به دسته بندی های موجود در مجلات مختلف، می توانید از دسته بندی مورد نظر خود مطلب مربوطه را پیدا کنید. جهت حفظ حقوق مولفین و محققین، نویسنده مسوول مقاله، مسوولیت تمام در جهت پاسخگویی اعتراض شخصیت های حقیقی و حقوقی را داشته و این مجله هیچگونه مسوولیتی در این زمینه ندارد.

ما در شرکت اطلس وب تمام توان خود را در ارائه راهکارها و پیشنهادات در زمینه طراحی و پیاده سازی درست و صحیح این بخش به کار خواهیم بست. باید ذکر کنیم که مشاوره اولیه در پنتازوم رایگان است تا بتوانیم راهنمایی هایی لازم را ارائه کنیم و شما بتوانید آگاهانه تصمیم گیری کنید.

اما چگونه کارنامه مجلات علمی را بررسی کنیم؟ با نیازهای مجلات اینترنتی آشنا هستیم و به لطف خدا امیدواریم که بتوانیم سرویس دهی کیفی، تخصصی و قابل قبولی ارائه کنیم. برخی از نشریات الکترونیکی و مجله اینترنتی کوچک بروی وب نشر میشوند که اصطلاحاً وب زین خوانده میشوند. نشریه الکترونیکی که به نام مجله دیجیتال نیز خوانده میشود به نشریهای گفته میشود که بر روی وب یا قابل خواندن بروی شیوههای دیجیتال منتشر میگردد. را منتشر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید