مجله تاریخ پزشکی

در تحریر هر یک از مقالات مربوط به موضوعات ذکر شده، تحقیقات کاملی انجام شده است و بررسی منابع از نظر به روز بودن، اعتبار و هدفمندی انجام شده است. ما درخصوص افزایش اعتبار مقالات مرتبط با سلامتی و موضوعات پزشکی مجله اکالا به نقدها، مؤسسات تحقیقاتی و دانشگاهی داخلی و خارجی، سازمانهای دولتی و انجمنهای پزشکی متکی هستیم.

منابع اولیه، از جمله منابع مطالعات، منابع علمی و آمارهای به کار رفته در هر مقاله ذکر شدهاند و می توانید در بخش منابع در انتهای مقالات ما آنها را بیابید. این ویروسها همگی همخانوادههای آنفولانزا هستند که برخی از آنها عملکرد فصلی دارند و برخی دیگر چنین عملکردی را نشان نمیدهند.

مجله تاریخ پزشکی از پذیرش هرگونه تغییر در اسامی یا ترتیب آنها یا افزودن یا حذف اسامی پس از ارسال مقاله معذور است. به گزارش شفقنا، در شماره نخست نشریه اینترنتی «انسان» به موضوع دروغ از ابعاد مختلفی همچون فلسفه تاریخ سیاست اجتماع دین و روانشناسی پرداخته شده است. مطالب و دستورات آشپزی برگرفته از تجربیات آشپزان ایرانی باتجربه است و به منظورتنوع مطالب در مجله آشپزی اکالا، از سایتهای آشپزی معتبر انگلیسی زبان نیز کمک گرفته شده است.

این سایت فعالیت خود را بطور رسمی در زمینه تخصصی آرایش و زیبایی از سال 1395 شروع کرده است. کاربران باید تجربه خوبی از کار با سایت شما به دست آورند. ” و “Ibid,” در ارجاعات بعدی به تناسب با درج شماره صفحه. اولین شماره مجله اینترنتی «انسان» با شعار «انسانم آرزوست» توسط پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه (شفقنا) منتشر شد. مقاله ها: بهصورت زیرنویس به­ ترتیب نام خانوادگی، نام نویسنده، عنوان مقاله در داخل گیومه، نام مترجم، نام مجله بهصورت ایتالیک، دوره یا سال، شماره و تاریخ مجله و شماره صفحه مورد استفاده.

مقاله با استفاده از نرمافزار Microsoft Word و بر اساس فایل شیوهنامه که در سامانه بارگذاری شده، حروفنگاری شود. در گذشته یکی از اسباب سرگرمی افراد، مجله ها و روزنامه های چاپی بوند. خدماتی که در سایت مجله اینترنتی خود میدهید به گستردگی کار شما بستگی دارد. در نهایت کاربران آنلاین وب سایت شما میتونن نسخه چاپی رو با پر کردن یک فرم ثبت آنلاین سفارش بدن و جزء مشتریان ثابت شما بشن.

دیدگاهتان را بنویسید