تولید محتوا برای مجله اینترنتی

معمولا قالب های رایگان داخل سایت با یکی فونت (ایران سنس) و قالب های غیر پولی با سه فونت پولی (ایران سنس، ایران سنس دست نویسی و ایران یکان اصطلاح شده) با لایسنس نامحدود ارائه می شوند. پس دیگر نگران فونت های غیر استاندارد نباشید چون تمام قالب های وردپرس موجود در سایت با فونت استاندارد ارائه شده اند و نیاز نیست برای اضافه کردن فونت جدید به آن، هزینه ای کنید. اگر هم اصلا با وردپرس کار نکرده اید جای نگرانی نیست چون با مراجعه به صفحه آموزش وردپرس می توانید صفر تا صد وردپرس را فرا بگیرید. بعد از نصب و فعالسازی قالب خبر امروز، صفحه اصلی سایت به صورت دمو چینش می گردد و نیازی به فعالیت خاص دیگری توسط شما نیست.

با توجه به تصویر بالا، با گزینه های متعددی روبرو هستید و مهمترین آن گزینه “تنظیمات قالب” می باشد که به تنظیم المان های صفحه اصلی و صفحه آرشیو می پردازد. عرض ستون اصلی 740 پیکسل می باشد. عرض ستون ابزارک ها 300 پیکسل می باشد. عرض ابزارک های فوتر 340 پیکسل می باشد. پهنای تصاویر پست های ویژه باید حداقل 360 پیکسل باشد.

اگر قصد راه اندازی سایت های مجله ای، خبری، سرگرمی، تفریحی و این مدل رو دارید به نظرم قالب مجله ای Newspaper Magazine خیلی گزینه مناسبی است چون دقیق برای همین مدل سایت ها طراحی و کدنویسی شده است. این ماژول ها انتخاب گر مطالب پیشرفته ای دارند؛ بطوریکه شما می توانید مطالب یک دسته، یک برچسب، یک نویسنده، یا مطالب بر اساس تعداد بازدید، تعداد دیدگاه، تاریخ و… انتخاب کنید.

برای مدیریت ابزارک ها هم باید به بخش ابزارک برید و بر اساس نیاز خود این بخش رو سفارشی سازی یا کاستومایز کنید. اگر می خواهید کل امکانات قالب رو ببینید پیشنهاد می کنم دمو یا همان پیش نمایش قالب Newspaper Magazine را حتما ببینید کافیه روی تصویر زیر کلیک کنید تا به بخش پیش نمایش هدایت شوید. تمامی قالب های نوین وردپرس، توسط تیم پشتیبانی نوین کاملاً بررسی شده تا بدون هیچ گونه ایراد و مشکلی در اختیار کاربران قرار بگیرند. بیسکوییت شکلاتی یکی از پرطرفدارترین بیسکوییت ها می باشد که در عصرهای بهاری و تابستان با چای دلچسب و خوشمزه است .

دیدگاهتان را بنویسید