وب سایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست

عنوان مقاله باید مختصر، مفيد و جامع باشد (حتیالمقدور بيش از 15 کلمه نباشد و از به کار بردن کلمات اختصار در عنوان پرهیز گردد). همانطور که مطلع هستید انتشار مقاله در مجلات نامعتبر هیچگونه امتیازی ندارد و اگر در انتخاب ژورنال سهل انگاری کنید تمامی زحماتتان به هدر خواهد رفت با نحوه انتخاب ژورنال مناسب و معتبر با ساعد نیوز همراه باشید. پیش از این آنجلینا جولی نیز با انتشار اخبار مربوط به سفر خود به یمن در حمایت از تمام مردم جنگزده نوشته بود که بازتاب بسیاری پیدا کرد.

به عنوان مثال اگر شماره انتشار عدد 3 باشد؛ به آن معنی است که آن مجله سومین مجله به چاپ رسیده در سال است. با این گفته ، بیایید به برخی از بهترینقالب های مجله ای وردپرس که می توانید در سایت خود استفاده کنید ، نگاهی بیندازیم. اگر قصد راه اندازی یک سایت مجله ای ، خبری و یا وبلاگی را دارید بدون شک در بین انتخاب های محدودتان ، پوسته ای که ظاهری شکیل و امکاناتی متفاوت را داشته باشد را نیافته اید. قالب Jnews یکی از بهترین قالب های وردپرس برای طراحی سایت های خبری است.

نکته مهم: کار کردن با قالب مجله ای وردپرس Newspaper Magazine به شدت آسان می باشد و خیلی راحت می توانید هر بخش از آن را سفارشی سازی کنید. امکان مدیریت آسان قالب سایت، ساختار بهینه قالب و همچنین امکانات به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی می تواند چند مورد از آنها باشد. در صورتی که از قالب های jmags,newspaper,sahifa,publisher,falive,sukawati,soledad,newsmag,redwood,rosemary,hemlock , florence استفاده می کنید می توانید بدون هیچ مشکلی به جدیدترین نسخه قالب Jnews مهاجرت کنید بدون اینکه نگران از دست رفتن نوشته ها و مطالب سایت خود باشید. امکان لایک و یا دیسلایک برای تمامی مطالب شما وجود دارد.

امکان ورود و ثبت نام کاربران، لایک و کامنت گذاری در سایت از طریق شبکه های اجتماعی در این قالب فراهم می باشد. اگر قالب امکان به نمایش گذاشتن تصاویر ایستاگرام را نیز داشته باشد خالی از لطف نیست. با استفاده از سئو یا بهینه سازی سایت می توانید با قرار گرفتن در صفحۀ اول گوگل از حجوم بازدیدکنندگان به سایت خود لذت ببرید و همچنین از راه تبلیغات بنری و یا متنی نیز درآمد زایی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید