مجله حقوقی بین المللی

قالب Voice قابلیت شخصی سازی زیادی دارد. در کنار محتوی، قطعا کیفیت چاپ، اهمیت زیادی برای جلب مخاطب دارد و علی رغم تلاش بسیار ما برای ارائه کیفیتی مطلوب، به دلیل محدودیتهای صنعت چاپ کشور، هنوز نتوانسته ایم چاپی در حد محتوی مجله داشته باشیم. شما میتوانید تنظیمات اختصاصی برای برگه های خاص و یا تنظیماتی عمومی برای تمام صفحات سایت داشته باشید.

طراحی سایت برای نشریات در تقابل با روش سنتی این اصناف و همگام با عصر دیجیتال حرکت می کند. این پوسته با طراحی ساده و مرتب و تایپوگرافی مناسب همه چیز را برای شروع وبلاگ نویسی حرفه ای آماده می کند. مجله های مد، طبیعت گردی یا تناسب اندام در صورت داشتن برگ برنده ای با عنوان “عکس های حرفه ای” به سرعت در نگاه کاربران محبوب خواهند شد.

یکی از محبوب ترین پوسته های مجله خبری با 5 ستاره در تم فارست! قالب ویس با امکانات زیاد، برای انواع سایت های تفریحی خبری و وبلاگ شخصی مناسب است. به کاربران اجازه می دهد مقالات وب سایت شما بدون اینکه به چشم ها فشار زیادی بیاورند، مطالب بیشتر و طولانی تری را به راحتی مطالعه کنند. نوتیفیکیشن: با استفاده از اعلان نوتیفیکیشن می توانید اخبار و اطلاعیه های مهم را به کاربران نشان دهید. 6. برای نوشتن کلمات مرکب یا بعضی افعال و واژگان مشابه از نیم­فاصله استفاده شود.

تعداد زیادی ماژول پیشرفته در این پوسته کنار هم قرار گرفته تا تمام نیاز شما برای یک وبسایت مجله ای/خبری را برآورده کند. نئون همه ویژگی های مورد نیاز یک سایت خبری و مجله ای را دارد. از آنجایی که قالب Neeon برای ایجاد وب سایت های در نظر گرفته شده است که در آن افراد می توانند وبلاگ ها و اخبار را بخوانند، چند ویژگی دارد که نمایش محتوا و خوانایی را افزایش میدهد. همچنین امکانات لازم برای راه اندازی فروشگاه ووکامرس و شبکه اجتماعی با bbPress در این قالب افزوده شده است. این قالب دارای طرح های منعطف و مدرنی است که باعث می شود به راحتی هر وب سایتی را مطابق با ایده های مختلف و سلیقه های متنوع طراحی کرد.

این سرویس باعث خواهد شد که کاربران آنلاین در وب سایت شما بدون اینکه صفحه اینترنتی را Refresh نمایند, جدیدترین ها را به صورت اتوماتیک دریافت و ملاحظه نمایند. شما میتوانید از قالب وردپرس Neeon برای وب سایت های خبری، وبلاگی، و انواع مختلف سایت های مجله ای از قبیل: مجله بازی و گیمینگ، مجله تکنولوژی و فناوری، مجله پزشکی، مجله گردشگری، مجله اقتصادی، مجله ورزشی و… استفاده کنید. در قالب Neeon شما با استفاده از صفحه ساز قدرتمند و محبوب المنتور میتوانید صفحات سایتتان را سفارشی سازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید