طراحی وب سایت مجله اینترنتی

مقالات دسترسی آزاد در مجله جنگل ایران تحت مجوز Creative Commons منتشر می شود و نویسندگان حق انتشار (کپی رایت) مقاله خود را حفظ می کنند (CC BY). مجله دانشگاه علوم پزشکی ایلام، کلیه مشارکتکنندگان در مطالعه و پژوهش موضوعات انسانی حق حفظ حریم خصوصی را دارند و پژوهشگران نباید بدون رضایت آگاهانه آن را نقض کنند.

استناد به وبگاه های اینترنتی به صورت کلی و بدون تعیین دقیق نام مؤلف یا عنوان کتاب مجاز نیست. یک پوسته ی وردپرس ایرانی برای سایت های خبری، وبلاگی و مجله ای، پوسته ی نخبه! مطمئن باشید نبودن شما در فضای مجازی تنها باعث خواهد شد رقبای شما از شما فاصله زیادی را بگیرند و شاید برای هرگز جبران نمودن این فاصله امکان پذیر نباشد. قالب مجله خبری Voice را میتوانید همین حالا از مسترکد مارکت دریافت کرده و در سایت خود از امکانات آن بهره مند شوید.

از شما دعوت میکنیم که جهت آشنایی با امکانات دیگر این قالب به دموی آن در سایت رسمی اش مراجعه کنید. طی مصوبه شورای سردبیری و هیات مدیره انجمن علمی پرستاری ایران، از اولین شماره سال ۱۳۹۰ کلیه مقالاتی که پس از طی مراحل داوری علمی پذیرش می شوند باید جهت چاپ ، قسمتی ازهزینه های مربوطه را بپردازند.

فصلنامه برنامه ریزی منطقه ای با احترام به قوانین اخلاق در نشریات تابع قوانین کمیته اخلاق در نشر (COPE) می­ باشد و از آیین­ نامه اجرایی قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در آثار علمی پیروی می­ نماید. هدف مجله تحقیقات دامپزشکی انتشار نتیجه پژوهشها و تجربه علمی پایه و کاربردی در زمینههای مختلف علوم دامپزشکی است.

دیدگاهتان را بنویسید